Ekipe kluba
SENIORI
KK Abba (Barič)
MLAĐI PIONIRI
KK Abba (Barič)
PIONIRI
KK Abba (Barič)
KK Abba (Barič) 2
KK Abba (Barič) 3
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Abba (Barič) 2 (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Kolubara LA 200377060132327814
2.BKK Radnički 276153329523813
3.KK Novi Beograd 7 - 27524723967612
4.KK Sloboda Barič75257046710312
5.KK Skadarlija7433953791611
6.KK Bask734400470-7010
7.KK Cerak 3826385566-18110
8.KK Beko 2725322432-1109
9.KK Ras 3725362443-819
10.KK Abba (Barič) 2808370639-2698
11.SLOBODNA EKIPA 10000000


1. kolo09.11.2019
65068KK Kolubara LA 2003 : KK Abba (Barič) 2111 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65069KK Beko 2 : KK Skadarlija48 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
65070KK Ras 3 : KK Sloboda Barič60 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65071KK Cerak 3 : BKK Radnički 238 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65072SLOBODNA EKIPA 1 : KK Novi Beograd 7 - 2
KK Bask - slobodna ekipa

2. kolo16.11.2019
65073KK Bask : KK Kolubara LA 200339 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
65074BKK Radnički 2 : SLOBODNA EKIPA 1
65075KK Sloboda Barič : KK Cerak 3101 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
65076KK Skadarlija : KK Ras 346 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65077KK Abba (Barič) 2 : KK Beko 256 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
KK Novi Beograd 7 - 2 - slobodna ekipa

3. kolo23.11.2019
65080KK Beko 2 : KK Bask35 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 18:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
65081KK Ras 3 : KK Abba (Barič) 275 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65082KK Cerak 3 : KK Skadarlija46 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65083SLOBODNA EKIPA 1 : KK Sloboda Barič
65084KK Novi Beograd 7 - 2 : BKK Radnički 239 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

4. kolo30.11.2019
65085KK Bask : KK Ras 366 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
65086KK Kolubara LA 2003 : KK Beko 297 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65087KK Sloboda Barič : KK Novi Beograd 7 - 258 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
65088KK Skadarlija : SLOBODNA EKIPA 1
65089KK Abba (Barič) 2 : KK Cerak 358 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
BKK Radnički 2 - slobodna ekipa

5. kolo07.12.2019
65092KK Ras 3 : KK Kolubara LA 200345 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65093KK Cerak 3 : KK Bask56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65094SLOBODNA EKIPA 1 : KK Abba (Barič) 2
65095KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Skadarlija76 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65096BKK Radnički 2 : KK Sloboda Barič78 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
KK Beko 2 - slobodna ekipa

6. kolo14.12.2019
65097KK Bask : SLOBODNA EKIPA 1
65098KK Kolubara LA 2003 : KK Cerak 394 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65099KK Beko 2 : KK Ras 361 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
65100KK Skadarlija : BKK Radnički 237 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65101KK Abba (Barič) 2 : KK Novi Beograd 7 - 235 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
KK Sloboda Barič - slobodna ekipa

7. kolo21.12.2019
65104KK Cerak 3 : KK Beko 241 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
65105SLOBODNA EKIPA 1 : KK Kolubara LA 2003
65106KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Bask74 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 10:40
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65107BKK Radnički 2 : KK Abba (Barič) 270 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65108KK Sloboda Barič : KK Skadarlija83 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
KK Ras 3 - slobodna ekipa

8. kolo11.01.2020
65109KK Bask : BKK Radnički 250 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 14:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
65110KK Kolubara LA 2003 : KK Novi Beograd 7 - 297 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
65111KK Beko 2 : SLOBODNA EKIPA 1
65112KK Ras 3 : KK Cerak 351 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Kosta Abrašević (Resnik) (13. oktobra 82)
65113KK Abba (Barič) 2 : KK Sloboda Barič77 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)
KK Skadarlija - slobodna ekipa

9. kolo18.01.2020
65116SLOBODNA EKIPA 1 : KK Ras 3
65117KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Beko 275 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:50
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
65118BKK Radnički 2 : KK Kolubara LA 200360 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
65119KK Sloboda Barič : KK Bask100 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
65120KK Skadarlija : KK Abba (Barič) 267 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 11:45
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
KK Cerak 3 - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2020
65121KK Bask : KK Skadarlija
65122KK Kolubara LA 2003 : KK Sloboda Barič
65123KK Beko 2 : BKK Radnički 2
65124KK Ras 3 : KK Novi Beograd 7 - 2
65125KK Cerak 3 : SLOBODNA EKIPA 1
KK Abba (Barič) 2 - slobodna ekipa

11. kolo22.02.2020
65128KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Cerak 3
65129BKK Radnički 2 : KK Ras 3
65130KK Sloboda Barič : KK Beko 2
65131KK Skadarlija : KK Kolubara LA 2003
65132KK Abba (Barič) 2 : KK Bask
SLOBODNA EKIPA 1 - slobodna ekipa

12. kolo29.02.2020
65133KK Novi Beograd 7 - 2 : SLOBODNA EKIPA 1
65134BKK Radnički 2 : KK Cerak 3
65135KK Sloboda Barič : KK Ras 3
65136KK Skadarlija : KK Beko 2
65137KK Abba (Barič) 2 : KK Kolubara LA 2003
KK Bask - slobodna ekipa

13. kolo07.03.2020
65139KK Kolubara LA 2003 : KK Bask
65140KK Beko 2 : KK Abba (Barič) 2
65141KK Ras 3 : KK Skadarlija
65142KK Cerak 3 : KK Sloboda Barič
65143SLOBODNA EKIPA 1 : BKK Radnički 2
KK Novi Beograd 7 - 2 - slobodna ekipa

14. kolo14.03.2020
65145KK Bask : KK Beko 2
65146BKK Radnički 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
65147KK Sloboda Barič : SLOBODNA EKIPA 1
65148KK Skadarlija : KK Cerak 3
65149KK Abba (Barič) 2 : KK Ras 3
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

15. kolo21.03.2020
65151KK Beko 2 : KK Kolubara LA 2003
65152KK Ras 3 : KK Bask
65153KK Cerak 3 : KK Abba (Barič) 2
65154SLOBODNA EKIPA 1 : KK Skadarlija
65155KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Sloboda Barič
BKK Radnički 2 - slobodna ekipa

16. kolo28.03.2020
65157KK Bask : KK Cerak 3
65158KK Kolubara LA 2003 : KK Ras 3
65159KK Sloboda Barič : BKK Radnički 2
65160KK Skadarlija : KK Novi Beograd 7 - 2
65161KK Abba (Barič) 2 : SLOBODNA EKIPA 1
KK Beko 2 - slobodna ekipa

17. kolo04.04.2020
65163KK Ras 3 : KK Beko 2
65164KK Cerak 3 : KK Kolubara LA 2003
65165SLOBODNA EKIPA 1 : KK Bask
65166KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Abba (Barič) 2
65167BKK Radnički 2 : KK Skadarlija
KK Sloboda Barič - slobodna ekipa

18. kolo25.04.2020
65169KK Bask : KK Novi Beograd 7 - 2
65170KK Kolubara LA 2003 : SLOBODNA EKIPA 1
65171KK Beko 2 : KK Cerak 3
65172KK Skadarlija : KK Sloboda Barič
65173KK Abba (Barič) 2 : BKK Radnički 2
KK Ras 3 - slobodna ekipa

19. kolo09.05.2020
65175KK Cerak 3 : KK Ras 3
65176SLOBODNA EKIPA 1 : KK Beko 2
65177KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Kolubara LA 2003
65178BKK Radnički 2 : KK Bask
65179KK Sloboda Barič : KK Abba (Barič) 2
KK Skadarlija - slobodna ekipa

20. kolo16.05.2020
65181KK Bask : KK Sloboda Barič
65182KK Kolubara LA 2003 : BKK Radnički 2
65183KK Beko 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
65184KK Ras 3 : SLOBODNA EKIPA 1
65185KK Abba (Barič) 2 : KK Skadarlija
KK Cerak 3 - slobodna ekipa

21. kolo23.05.2020
65187SLOBODNA EKIPA 1 : KK Cerak 3
65188KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Ras 3
65189BKK Radnički 2 : KK Beko 2
65190KK Sloboda Barič : KK Kolubara LA 2003
65191KK Skadarlija : KK Bask
KK Abba (Barič) 2 - slobodna ekipa

22. kolo30.05.2020
65193KK Bask : KK Abba (Barič) 2
65194KK Kolubara LA 2003 : KK Skadarlija
65195KK Beko 2 : KK Sloboda Barič
65196KK Ras 3 : BKK Radnički 2
65197KK Cerak 3 : KK Novi Beograd 7 - 2
SLOBODNA EKIPA 1 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.