Ekipe kluba
SENIORI
KK Abba (Barič)
MLAĐI PIONIRI
PIONIRI
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Abba (Barič) (seniori)



2.MRL Centar - Grupa B
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Flash4403622621008
2.KK Čubura440323267568
3.KK Surčin Dobanovci422283299-166
4.ŠKK Zvezdara321209179305
5.KK Barajevo Bambi312184227-434
6.KK As Basket404252314-624
7.KK IBC312179214-354
8.KK Ras211144148-43
9.KK Abba (Barič)303227253-263


1. kolo03.10.2020
67890KK Abba (Barič) : KK Čubura72 : 85
Pojedinosti o utakmici
(26:17, 13:21, 17:33, 16:14)
Datum: 04.10.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Popić, Marko Vukčević Delegat: Aleksandar Tolić
67891KK Surčin Dobanovci : KK Flash76 : 91
Pojedinosti o utakmici
(12:18, 31:26, 18:21, 15:26)
Datum: 04.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Petar Janković, Ognjen Mladenović Delegat: Jovan Čučuković
67892KK IBC : ŠKK Zvezdara53 : 52
Pojedinosti o utakmici
(12:11, 16:18, 15:16, 10:7)
Datum: 08.10.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Milanović, Vuk Ivančević Delegat: Milena Glavan
67893KK As Basket : KK Barajevo Bambi49 : 70
Pojedinosti o utakmici
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
Datum: 03.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Luka Maksić, Duško Milaković Delegat: Nebojša Lazarević
KK Ras - slobodna ekipa

2. kolo10.10.2020
67894KK Ras : KK Abba (Barič)87 : 86
Pojedinosti o utakmici
(29:21, 20:18, 13:25, 25:22)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Milanović, Svetislav Radonjić Delegat: Milan Kumbara
67895ŠKK Zvezdara : KK As Basket75 : 61
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 22:13, 18:16, 19:13)
Datum: 11.10.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Damjan Ratković, Stefan Milić Delegat: Goran Radovanović
67896KK Flash : KK IBC87 : 58
Pojedinosti o utakmici
(24:16, 25:13, 19:10, 19:19)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksić, Đorđe Marinkov Delegat: Ljiljana Peruničić
67897KK Čubura : KK Surčin Dobanovci82 : 64
Pojedinosti o utakmici
(23:19, 19:10, 19:20, 21:15)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Dejan Živković, Anja Tomović Delegat: Ivana Antunović
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

3. kolo17.10.2020
67900KK Surčin Dobanovci : KK Ras62 : 57
Pojedinosti o utakmici
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Nikola Ćurdić Delegat: Bojan Draškić
67901KK IBC : KK Čubura68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Luka Maksić, Luka Džombić Delegat: Jovan Mihailović
67902KK As Basket : KK Flash79 : 88
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 27:23, 16:19, 16:24)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Popić, Marko Vukčević Delegat: Nenad Radosavljević
67903KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara65 : 82
Pojedinosti o utakmici
(20:25, 17:28, 15:18, 13:11)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Damjan Ratković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Milan Blagojević
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

4. kolo21.10.2020
67904KK Ras : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Damjan Ratković, Anja Tomović Delegat: Aleksandar Vraneš
67905KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci69 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Dušan Simić Delegat: Nenad Radosavljević
67906KK Flash : KK Barajevo Bambi96 : 49
Pojedinosti o utakmici
(24:11, 19:11, 26:15, 27:12)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Dejan Živković, Ognjen Mladenović Delegat: Borko Pavlović
67907KK Čubura : KK As Basket81 : 63
Pojedinosti o utakmici
(25:14, 19:10, 23:24, 14:15)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Đorđe Marinkov Delegat: Nebojša Lazarević
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

5. kolo24.10.2020
67910KK IBC : KK Abba (Barič)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Damjan Ratković, Aleksa Petrović Delegat: Jovan Čučuković
67911KK As Basket : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Luka Maksić, Vuk Ivančević Delegat: Siniša Šarbajić
67912KK Barajevo Bambi : KK Čubura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Nikola Milosavljević , Mihajlo Gavriloski Delegat: Ivana Antunović
67913ŠKK Zvezdara : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Dejan Živković, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

6. kolo31.10.2020
67914KK Ras : KK Barajevo Bambi
67915KK Abba (Barič) : KK As Basket
67916KK Surčin Dobanovci : KK IBC
67917KK Čubura : ŠKK Zvezdara
KK Flash - slobodna ekipa

7. kolo07.11.2020
67920KK As Basket : KK Surčin Dobanovci
67921KK Barajevo Bambi : KK Abba (Barič)
67922ŠKK Zvezdara : KK Ras
67923KK Flash : KK Čubura
KK IBC - slobodna ekipa

8. kolo14.11.2020
67924KK Ras : KK Flash
67925KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara
67926KK Surčin Dobanovci : KK Barajevo Bambi
67927KK IBC : KK As Basket
KK Čubura - slobodna ekipa

9. kolo18.11.2020
67930KK Barajevo Bambi : KK IBC
67931ŠKK Zvezdara : KK Surčin Dobanovci
67932KK Flash : KK Abba (Barič)
67933KK Čubura : KK Ras
KK As Basket - slobodna ekipa

10. kolo21.11.2020
67934KK Barajevo Bambi : KK As Basket
67935ŠKK Zvezdara : KK IBC
67936KK Flash : KK Surčin Dobanovci
67937KK Čubura : KK Abba (Barič)
KK Ras - slobodna ekipa

11. kolo28.11.2020
67939KK Abba (Barič) : KK Ras
67940KK Surčin Dobanovci : KK Čubura
67941KK IBC : KK Flash
67942KK As Basket : ŠKK Zvezdara
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

12. kolo05.12.2020
67944KK Ras : KK Surčin Dobanovci
67945ŠKK Zvezdara : KK Barajevo Bambi
67946KK Flash : KK As Basket
67947KK Čubura : KK IBC
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

13. kolo09.12.2020
67949KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič)
67950KK IBC : KK Ras
67951KK As Basket : KK Čubura
67952KK Barajevo Bambi : KK Flash
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

14. kolo12.12.2020
67954KK Ras : KK As Basket
67955KK Abba (Barič) : KK IBC
67956KK Flash : ŠKK Zvezdara
67957KK Čubura : KK Barajevo Bambi
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

15. kolo19.12.2020
67959KK IBC : KK Surčin Dobanovci
67960KK As Basket : KK Abba (Barič)
67961KK Barajevo Bambi : KK Ras
67962ŠKK Zvezdara : KK Čubura
KK Flash - slobodna ekipa

16. kolo26.12.2020
67964KK Ras : ŠKK Zvezdara
67965KK Abba (Barič) : KK Barajevo Bambi
67966KK Surčin Dobanovci : KK As Basket
67967KK Čubura : KK Flash
KK IBC - slobodna ekipa

17. kolo23.01.2021
67969KK As Basket : KK IBC
67970KK Barajevo Bambi : KK Surčin Dobanovci
67971ŠKK Zvezdara : KK Abba (Barič)
67972KK Flash : KK Ras
KK Čubura - slobodna ekipa

18. kolo30.01.2021
67974KK Ras : KK Čubura
67975KK Abba (Barič) : KK Flash
67976KK Surčin Dobanovci : ŠKK Zvezdara
67977KK IBC : KK Barajevo Bambi
KK As Basket - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.