Ekipe kluba
SENIORI
KK Abba (Barič)
MLAĐI PIONIRI
KK Abba (Barič)
PIONIRI
KK Abba (Barič)
KK Abba (Barič) 2
KK Abba (Barič) 3
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT

VESTI


:: ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА08.10.2014
к.к. ”Партизан” (кадети) - к.к. ”АББА” (јуниори) = 108 : 63



1. четвртина 34 : 18
2. четвртина 30 : 18
3. четвртина 26 : 11
4. четвртина 18 : 16



Листа стрелаца:

к.к. ”АББА”


( 5) Даниловић П. ............. 20 п. - (4 тројке)
(12) Стевановић А. ........... 13 п.
( 4) Сретеновић Н. .............. 5 п.
(11) Тошковић И. ................ 5 п. - (1 тројка)
( 8) Живановић М. .............. 5 п. - (1 тројка)
( 6) Бошњак Н. .................... 4 п.
(13) Кутлача У. .................... 4 п. - (1 тројка)
(10) Јовановић А. ............... 4 п. - (1 тројка)
( 7) Врачевић Ј. ................... 2 п.
(15) Баљић Б. ...................... 1 п.



Листа стрелаца:

к.к. ”Партизан”


(11) Крстић ........................ 28 п. - (3 тројке)
(14) Мандић ....................... 23 п.
(12) Кубуровић .................. 22 п. - (1 тројка)
( 8) Куртичевски ............... 17 п.
( 4) Ђуричић ......................... 9 п. - (1 тројка)
( 7) Мрђа Д. .......................... 5 п. - (1тројка)
( 9) Лаковић ......................... 4 п.


:: ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА22.09.2014
к.к. ”АББА” (кадети) - к.к. ”Умка 2009” (јуниори) = 55 : 31



1. четвртина 19 : 07
2. четвртина 13 : 18
3. четвртина 14 : 02
4. четвртина 09 : 04



Листа стрелаца:


(24) Митровић Л. .............. 16 п.
(44) Ивановић Ф. .............. 13 п. - (1 тројка)
(77) Поповић М. ................. 9 п.
( 7) Васић В. ...................... 7 п.
(11) Рађен В. ...................... 2 п.
(18) Мијаковац М................. 6 п.
( 9) Степановић У................ 2 п.




Листа стрелаца:

к.к. ”Умка 2009”


(29) Милинковић М. .......... 16 п. - (1 тројка)
(17) Булатовић М. .............. 4 п. - (1 тројка)
(22) Милинковић А. ............ 8 п. - (1 тројка)
(12) Ђурић Л. ..................... 1 п.
( 8) Трајковић Н. ................ 1 п.
( 1) Вукчевић М. ................. 1 п.


:: ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА - Јуниори20.09.2014
к.к. ”Беокош” - к.к. ”АББА” Барич = 58 : 63



1. четвртина 16 : 17
2. четвртина 15 : 17
3. четвртина :
4. четвртина :



Листа стрелаца:

к.к. ”АББА”


(12) Стевановић А. ........... 25 п. - (2 тројке)
(10) Јовановић А. ............. 11 п. - (3 тројке)
( 4) Сретеновић Н. ............. 8 п. - (1 тројка)
(11) Тошковић И. ............... 5 п. - (1 тројка)
( 6) Бошњак Н. ................... 4 п.
( 8) Живанов А. .................. 3 п.
( 7) Врачевић Ј. .................. 3 п.
( 3) Живановић М. .............. 2 п.
(13) Кутлача У. ................... 2 п.


:: ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА - Кадети13.09.2014
к.к. ”АББА” - к.к. ”Раднички” (Обр) = 133 - 106



1. четвртина 17 : 13
2. четвртина 30 : 18
3. четвртина 24 : 29
4. четвртина 28 : 23
5. четвртина 34 : 23



Листа стрелаца:


(24) Митровић Л. .............. 26 п. - (1 тројка)
(44) Ивановић Ф. .............. 25 п. - (3 тројке)
(18) Мијаковац М............... 20 п. - (4 тројке)
(77) Поповић М. ............... 18 п.
( 8) Димић В. .................... 14 п. - (2 тројке)
( 9) Степановић У.............. 10 п.
( 7) Васић В. ...................... 8 п.
(12) Краговић И. ................ 6 п.
( 3) Перовић Н. .................. 4 п. - (1 тројка)
(26) Рађен В. ..................... 2 п.



Листа стрелаца:

к.к. ”Раднички” (Обр)


(16) Живковић Л. ............. 20 п. - (3 тројке)
( 3) Пантелић А. ............... 15 п. - (1 тројка)
(12) Марјановић А. ........... 14 п.
( 8) Веиновић Л. ............... 14 п.
(14) Ненадић И. ................ 13 п.
( 9) Митровић ................... 10 п.
(41) Ристевски .................... 7 п.
(11) Савићевић ................... 7 п. - (1 тројка)
(27) Лазић .......................... 2 п.
(22) Буишић ........................ 2 п.
(30) Гладанац А. .................. 2 п.



:: ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА - Јуниори12.09.2014
к.к. ”Змај” - к.к. ”АББА” Барич = 77 : 105



1. четвртина 24 : 31
2. четвртина 10 : 19
3. четвртина 16 : 28
4. четвртина 27 : 27



Листа стрелаца:

к.к. ”АББА”


(12) Стевановић А. ........... 29 п. - (5 тројки)
( 4) Сретеновић Н. .............21 п. - (5 тројки)
( 5) Даниловић П. ............. 20 п. - (1 тројка)
( 8) Гајић Б. ..................... 10 п.
(11) Тошковић И. ............... 8 п.
(13) Кутлача У. .................. 7 п.
( 1) Живанов А. .................. 4 п.
( 6) Бошњак Н. ................... 4 п.
(14) Опачић М. ................... 2 п.



:: ЈУНИОРИ ТРЕНИНЗИ09.09.2014
ТЕРМИНИ:

Понедељак 21:00

Среда 21:45

Четвртак 21:40

Субота и недеља су променљиве сатнице због одигравања утакмица


:: ОДИГРАНА ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА08.09.2014
к.к. ”АББА” Барич (јуниори) - к.к. ”Младост 014” Уб (кадети) = 101 : 73



1. четвртина 11 : 15
2. четвртина 24 : 20
3. четвртина 23 : 15
4. четвртина 29 : 17
5. четвртина 14 : 06



Листа стрелаца:

к.к. ”АББА”


( 4) Даниловић П. ............. 18 п. - (1 тројка)
(12) Стевановић А. ........... 14 п.
( 8) Живанов А. ................ 13 п. - (3 тројке)
( 5) Сретеновић Н. .............12 п. - (2 тројке)
(11) Тошковић И. ................ 8 п.
(10) Јовановић А. ............... 8 п.
(13) Кутлача У. .................. 8 п. - (1 тројка)
( 7) Врачевић Ј. .................. 6 п.
(14) Опачић М. ................... 5 п.
( 6) Бошњак Н. ................... 4 п.
( 3) Гајић Б. ....................... 3 п. - (1 тројка)
( 1) Васић В. ...................... 2 п.





Листа стрелаца:

к.к. ”Младост 014” Уб


( 9) Ивковић Н. ..................... 20 п.
( 7) Васиљевић Ђ. ................. 18 п. - (1 тројка)
( 8) Урошевић В. ................... 18 п. - (2 тројке)
(17) Стаменић Д. ..................... 7 п.
(11) Миливојевић И. ................ 5 п.
(16) Тешић П. .......................... 3 п.
(14) Раковић Н. ....................... 1 п.
(12) Васиљевић У. ................... 1 п.


:: ПОВРАТАК СА ПРИПРЕМА28.08.2014
Полазак са Златибора је предвиђен у петак између 10:30 и 11:00, а долазак у Обреновац и Барич између 14:30 и 15:00










:: РЕЗУЛТАТИ СА ПИОНИРСКОГ ТУРНИРА - ”Младост” Земун03.05.2014
02.05.2014. (петак)

11:00 ; к.к. ”Пут” - к.к. ”АББА” ....................................59 : 44
13:00 ; к.к. ”АББА” - к.к. ”Zvezdara Crony”...................54 : 64
15:00 ; к.к. ”AS Basket” - к.к. ”Витез”...........................56 : 36
17:00 : к.к. ”Младост” - к.к. ”Умка 2009”.......................69 : 31
19:00 ; к.к. ”Радивој Кораћ” - к.к. ”Zvezdara Crony”......31 : 56
21:00 ; к.к. ”Пут” - к.к. ”Радивој Кораћ”.......................52 : 36


03.05.2014. (субота)

11:00 ; к.к. ”Умка 2009” - к.к. ”Витез”........................ 31 : 46
13:00 ; к.к. ”Младост” - к.к. ”AS Basket”.................... 79 : 56
15:00 ; к.к. ”Радивој Кораћ” - к.к. ”АББА”................. 34 : 52
17:00 ; к.к. ”Zvezdara Crony” - к.к. ”Пут”.................... 64 : 77
19:00 ; к.к. ”AS Basket” - к.к. ”Умка 2009”................. 59 : 33
21:00 ; к.к. ”Младост” - к.к. ”Витез”........................... 72 : 46

04.05.2014 (недеъa)


Полуфинaле:

к.к. ”Младост” - к.к. ”Zvezdara Crony” = 91:50
к.к. ”Пут” - к.к. ”AS Basket” = 88:55


Утaкмицa зa 3 место:

к.к. ”Zvezdara Crony” - к.к. ”AS Basket” = 59:61


ФИНAЛЕ:

к.к. ”Младост” - к.к. ”Пут” = 89:67


:: ПИОНИРСКИ ТУРНИР - ”Младост” Земун01.05.2014
Кошаркашки клуб ”Младост” Земун организује турнир у категорији пионира `99 `00 годиште, на којем ће учествовати наша прва селекција. Турнир ће се одржати у периоду од 02.05 до 04.05.2014.год. на отвореном игралишту к.к. ”Младост” Земун

Наша селекција ће се такмичити у групи Б


Група А:

1. к.к. ”Младост”
2. к.к. ”AS Basket”
3. к.к. ”Витез”
4. к.к. ”Умка 2009”


Група Б:

1. к.к. ”ПУТ”
2. к.к. ”Радивој Кораћ”
3. к.к. ”Zvezdara Crony”
4. к.к. ”АББА”



РАСПОРЕД И САТНИЦА:


02.05.2014. (петак)

11:00 ; к.к. ”Пут” - к.к. ”АББА”
13:00 ; к.к. ”АББА” - к.к. ”Zvezdara Crony”
15:00 ; к.к. ”AS Basket” - к.к. ”Витез”
17:00 : к.к. ”Младост” - к.к. ”Умка 2009”
19:00 ; к.к. ”Радивој Кораћ” - к.к. ”Zvezdara Crony”
21:00 ; к.к. ”Пут” - к.к. ”Радивој Кораћ”


03.05.2014. (субота)

11:00 ; к.к. ”Умка 2009” - к.к. ”Витез”
13:00 ; к.к. ”Младост” - к.к. ”AS Basket”
15:00 ; к.к. ”Радивој Кораћ” - к.к. ”АББА”
17:00 ; к.к. ”Zvezdara Crony” - к.к. ”Пут”
19:00 ; к.к. ”AS Basket” - к.к. ”Умка 2009”
21:00 ; к.к. ”Младост” - к.к. ”Витез”


04.05.2014. (недеља)

1/2 финале
ФИНАЛЕ

Накнадно ћемо објавити сатницу



Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.