|
|
|
KK Abba (Barič) (seniori)
2MRL Centar
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Barajevo Bambi | | 12 | | 10 | | 2 | | 1036 | | 806 | | 230 | | 22 | | | | 2. | | | KK Astra | | 13 | | 9 | | 4 | | 947 | | 824 | | 123 | | 22 | | | | 3. | | | KK Umka Džez | | 12 | | 10 | | 2 | | 884 | | 795 | | 89 | | 22 | | | | 4. | | | KK Eko Sport | | 11 | | 8 | | 3 | | 848 | | 726 | | 122 | | 19 | | | | 5. | | | KK Cerak | | 14 | | 5 | | 9 | | 863 | | 1025 | | -162 | | 19 | | | | 6. | | | ŠKK Zvezdara | | 13 | | 5 | | 8 | | 916 | | 925 | | -9 | | 18 | | | | 7. | | | KK Abba (Barič) | | 11 | | 4 | | 7 | | 790 | | 841 | | -51 | | 15 | | | | 8. | | | KK Ras | | 13 | | 2 | | 11 | | 911 | | 1079 | | -168 | | 15 | | | | 9. | | | KK Gro-Basket | | 11 | | 2 | | 9 | | 741 | | 915 | | -174 | | 13 | | |
| | 85651 | KK Umka Džez : KK Cerak | 84 : 62 |
| | | | | | (17:5, 25:16, 25:22, 17:19) | Datum: 25.10.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) | Sudije: Enver Melić, Marijana Stojanović Delegat: Ljiljana Peruničić |
| | | | |
| | 85652 | KK Ras : KK Astra | 64 : 86 |
| | | | | | (12:26, 22:23, 15:20, 15:17) | Datum: 21.10.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Miloš Radivojević, Mihajlo Gavriloski Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85653 | ŠKK Zvezdara : KK Abba (Barič) | 83 : 65 |
| | | | | | (13:17, 14:17, 36:6, 20:25) | Datum: 21.10.2023 Vreme: 12:50 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudija: Luka Miljković Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85654 | KK Eko Sport : KK Barajevo Bambi | 85 : 83 |
| | | | | | (22:20, 20:22, 23:24, 20:17) | Datum: 25.10.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Lazar Đurišić, Vuk Čanak Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | KK Gro-Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 85605 | KK Gro-Basket : KK Umka Džez | 57 : 71 |
| | | | | | (9:21, 12:22, 18:13, 18:15) | Datum: 28.10.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) | Sudije: Miloš Lukić, Vukašin Tolić Delegat: Vladimir Lukić |
| | | | |
| | 85606 | KK Abba (Barič) : KK Eko Sport | 65 : 90 |
| | | | | | (24:28, 16:26, 11:12, 14:24) | Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Miloš Radivojević, Marija Moljević Delegat: Vedran Čolović |
| | | | |
| | 85607 | KK Astra : ŠKK Zvezdara | 66 : 56 |
| | | | | | (15:18, 17:8, 23:15, 11:15) | Datum: 28.10.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Enver Melić, Andrija Gavrilović Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85608 | KK Cerak : KK Ras | 79 : 70 |
| | | | | | (27:9, 15:23, 17:22, 20:16) | Datum: 29.10.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) | Sudija: Mila Pejčinović Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa | | | |
| | 85646 | KK Ras : KK Gro-Basket | 94 : 84 |
| | | | | | (29:24, 20:22, 25:14, 20:24) | Datum: 04.11.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Lazar Đurišić, Luka Miljković Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85647 | ŠKK Zvezdara : KK Cerak | 61 : 69 |
| | | | | | (12:16, 21:12, 12:26, 16:15) | Datum: 05.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Vuk Čanak, Vukan Spasojević Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85648 | KK Eko Sport : KK Astra | 54 : 48 |
| | | | | | (15:11, 14:10, 10:16, 15:11) | Datum: 06.11.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Miloš Lukić, Aleksa Štrbac Delegat: Mirjana Vesković |
| | | | |
| | 85649 | KK Barajevo Bambi : KK Abba (Barič) | 73 : 64 |
| | | | | | (17:21, 13:17, 20:13, 23:13) | Datum: 05.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Filip Stanković Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | 85600 | KK Gro-Basket : ŠKK Zvezdara | 78 : 75 |
| | | | | | (20:25, 15:18, 24:15, 19:17) | Datum: 18.11.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) | Sudije: Enver Melić, Mila Pejčinović Delegat: Vedran Čolović |
| | | | |
| | 85601 | KK Umka Džez : KK Ras | 95 : 75 |
| | | | | | (21:23, 29:19, 20:19, 25:14) | Datum: 18.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) | Sudije: Miloš Radivojević, Andrija Gavrilović Delegat: Vladimir Lukić |
| | | | |
| | 85602 | KK Astra : KK Barajevo Bambi | 84 : 92 |
| | | | | | (24:24, 22:18, 18:25, 20:25) | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudija: Vukašin Tolić Delegat: Ljiljana Peruničić |
| | | | |
| | 85603 | KK Cerak : KK Eko Sport | 52 : 90 |
| | | | | | (16:23, 10:18, 10:33, 16:16) | Datum: 20.11.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Miloš Lukić, Olivera Starinčević Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | KK Abba (Barič) - slobodna ekipa | | | |
| | 85641 | ŠKK Zvezdara : KK Umka Džez | 58 : 62 |
| | | | | | (19:18, 18:12, 8:15, 13:17) | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Enver Melić, Filip Stanković Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85642 | KK Eko Sport : KK Gro-Basket | 92 : 75 |
| | | | | | (23:28, 28:21, 17:10, 24:16) | Datum: 24.11.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Lazar Đurišić, Marija Moljević Delegat: Mirjana Vesković |
| | | | |
| | 85643 | KK Barajevo Bambi : KK Cerak | 91 : 63 |
| | | | | | (28:12, 20:16, 19:22, 24:13) | Datum: 25.11.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Vuk Čanak, Aleksa Štrbac Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85644 | KK Abba (Barič) : KK Astra | 73 : 87 |
| | | | | | (24:21, 22:21, 13:22, 14:23) | Datum: 25.11.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Marijana Stojanović Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85595 | KK Gro-Basket : KK Barajevo Bambi | 48 : 86 |
| | | | | | (12:30, 17:23, 10:19, 9:14) | Datum: 02.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) | Sudija: Luka Miljković Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85596 | KK Umka Džez : KK Eko Sport | 81 : 68 |
| | | | | | (25:16, 17:17, 15:16, 24:19) | Datum: 03.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) | Sudije: Miloš Lukić, Mihajlo Gavriloski Delegat: Vladimir Lukić |
| | | | |
| | 85597 | KK Ras : ŠKK Zvezdara | 76 : 74 |
| | | | | | (20:21, 19:15, 23:21, 14:17) | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Enver Melić, Olivera Starinčević Delegat: Ljiljana Peruničić |
| | | | |
| | 85598 | KK Cerak : KK Abba (Barič) | 58 : 76 |
| | | | | | (10:21, 12:24, 15:12, 21:19) | Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) | Sudije: Miloš Radivojević, Vukan Spasojević Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | KK Astra - slobodna ekipa | | | |
| | 85636 | KK Eko Sport : KK Ras | 77 : 51 |
| | | | | | (25:14, 17:10, 22:10, 13:17) | Datum: 08.12.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudija: Vukašin Tolić Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85637 | KK Barajevo Bambi : KK Umka Džez | 99 : 70 |
| | | | | | (28:18, 25:21, 19:19, 27:12) | Datum: 10.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Lazar Đurišić, Vuk Čanak Delegat: Vedran Čolović |
| | | | |
| | 85638 | KK Abba (Barič) : KK Gro-Basket | 89 : 79 |
| | | | | | (24:17, 18:11, 27:17, 20:34) | Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) | Sudije: Miloš Radivojević, Andrija Gavrilović Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85639 | KK Astra : KK Cerak | 74 : 49 |
| | | | | | (20:14, 17:10, 18:12, 19:13) | Datum: 09.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Miloš Lukić, Mila Pejčinović Delegat: Mirjana Vesković |
| | | | |
| | ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa | | | |
| | 85590 | KK Gro-Basket : KK Astra | 61 : 84 |
| | | | | | (12:19, 14:21, 20:19, 15:25) | Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) | Sudije: Lazar Đurišić, Luka Miljković Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85591 | KK Umka Džez : KK Abba (Barič) | 81 : 51 |
| | | | | | (21:7, 27:20, 14:18, 19:6) | Datum: 01.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) | Sudije: Miloš Lukić, Aleksa Štrbac Delegat: Vedran Čolović |
| | | | |
| | 85592 | KK Ras : KK Barajevo Bambi | 58 : 98 |
| | | | | | (11:28, 11:23, 18:19, 18:28) | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:50 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Miloš Radivojević, Filip Stanković Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85593 | ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport | 65 : 74 |
| | | | | | (13:12, 17:11, 16:27, 19:24) | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:50 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Marijana Stojanović Delegat: Vladimir Lukić |
| | | | |
| | KK Cerak - slobodna ekipa | | | |
| | 85631 | KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara | 91 : 92 |
| | | | | | (17:21, 33:29, 26:15, 15:27) | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Miloš Lukić, Marija Moljević Delegat: Ljiljana Peruničić |
| | | | |
| | 85632 | KK Abba (Barič) : KK Ras | 98 : 81 |
| | | | | | (24:18, 36:21, 15:22, 23:20) | Datum: 22.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) | Sudije: Vuk Čanak, Vukan Spasojević Delegat: Mirjana Vesković |
| | | | |
| | 85633 | KK Astra : KK Umka Džez | 75 : 53 |
| | | | | | (24:10, 15:9, 15:16, 21:18) | Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Enver Melić, Vukašin Tolić Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85634 | KK Cerak : KK Gro-Basket | 73 : 57 |
| | | | | | (23:12, 19:10, 16:26, 15:9) | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) | Sudija: Olivera Starinčević Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | KK Eko Sport - slobodna ekipa | | | |
| | 85585 | KK Barajevo Bambi : KK Eko Sport | 81 : 75 |
| | | | | | (18:25, 16:12, 26:18, 21:20) | Datum: 04.02.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Vidan Peruničić, Aleksa Ignjatović Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 85586 | KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara | 87 : 72 |
| | | | | | (14:24, 23:16, 22:18, 28:14) | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) | Sudije: Miloš Radivojević, Mila Pejčinović Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85587 | KK Astra : KK Ras | 83 : 58 |
| | | | | | (28:17, 20:12, 18:7, 17:22) | Datum: 03.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Lazar Đurišić, Luka Miljković Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85588 | KK Cerak : KK Umka Džez | 53 : 69 |
| | | | | | (11:18, 10:20, 20:25, 12:6) | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Vuk Čanak Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | KK Gro-Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 85625 | KK Umka Džez : KK Gro-Basket | 84 : 70 |
| | | | | | (22:19, 25:16, 19:20, 18:15) | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) | Sudije: Lazar Đurišić, Marijana Stojanović Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85626 | KK Ras : KK Cerak | 67 : 80 |
| | | | | | (10:24, 21:22, 16:13, 20:21) | Datum: 11.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Andrija Gavrilović Delegat: Vedran Čolović |
| | | | |
| | 85627 | ŠKK Zvezdara : KK Astra | 69 : 58 |
| | | | | | (18:14, 16:17, 17:16, 18:11) | Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Enver Melić, Aleksa Štrbac Delegat: Vladimir Lukić |
| | | | |
| | 85628 | KK Eko Sport : KK Abba (Barič) | |
| | | | | | Datum: 01.01.2024 | Sudije: Miloš Lukić, Vukašin Tolić Delegat: Ljiljana Peruničić |
| | | | |
| | KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa | | | |
| | 85580 | KK Gro-Basket : KK Ras | 76 : 73 |
| | | | | | (14:22, 14:9, 32:22, 16:20) | Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2) | Sudije: Vuk Čanak, Vukan Spasojević Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85581 | KK Abba (Barič) : KK Barajevo Bambi | |
| | | | | | Datum: 01.01.2024 | Sudije: Enver Melić, Marija Moljević Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 85582 | KK Astra : KK Eko Sport | 62 : 56 |
| | | | | | (17:10, 16:15, 13:14, 16:17) | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Miloš Lukić, Olivera Starinčević Delegat: Mirjana Vesković |
| | | | |
| | 85583 | KK Cerak : ŠKK Zvezdara | 54 : 68 |
| | | | | | (11:18, 14:17, 13:13, 16:20) | Datum: 09.03.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) | Sudije: Miloš Radivojević, Filip Stanković Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | KK Umka Džez - slobodna ekipa | | | |
| | 85620 | KK Ras : KK Umka Džez | 65 : 68 |
| | | | | | (15:11, 18:20, 21:16, 11:21) | Datum: 02.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Luka Miljković Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85621 | ŠKK Zvezdara : KK Gro-Basket | |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Vuk Čanak, Marijana Stojanović Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | 85622 | KK Eko Sport : KK Cerak | 87 : 63 |
| | | | | | (17:10, 33:11, 21:17, 16:25) | Datum: 06.03.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Miloš Radivojević, Mila Pejčinović Delegat: Milan Radenković |
| | | | |
| | 85623 | KK Barajevo Bambi : KK Astra | 73 : 65 |
| | | | | | (15:20, 17:10, 16:14, 25:21) | Datum: 03.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Lazar Đurišić, Vukašin Tolić Delegat: Vladimir Lukić |
| | | | |
| | KK Abba (Barič) - slobodna ekipa | | | |
| | 85575 | KK Gro-Basket : KK Eko Sport | |
| | | | | | Datum: 01.01.2024 | Sudije: Lazar Đurišić, Andrija Gavrilović Delegat: Nenad Radosavljević |
| | | | |
| | 85576 | KK Umka Džez : ŠKK Zvezdara | 66 : 62 |
| | | | | | (17:19, 19:14, 13:16, 17:13) | Datum: 10.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) | Sudije: Miloš Lukić, Olivera Starinčević Delegat: Milan Blagojević |
| | | | |
| | 85577 | KK Astra : KK Abba (Barič) | 75 : 66 |
| | | | | | (14:19, 21:15, 18:14, 22:18) | Datum: 09.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) | Sudije: Mihajlo Gavriloski, Vukan Spasojević Delegat: Ljiljana Peruničić |
| | | | |
| | 85578 | KK Cerak : KK Barajevo Bambi | 46 : 75 |
| | | | | | (13:25, 15:16, 9:23, 9:11) | Datum: 11.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Enver Melić, Filip Stanković Delegat: Vedran Čolović |
| | | | |
| | 85615 | ŠKK Zvezdara : KK Ras | 81 : 79 |
| | | | | | (19:19, 25:23, 15:24, 22:13) | Datum: 16.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) | Sudije: Miloš Radivojević, Marija Moljević Delegat: Ivana Antunović |
| | | | |
| | 85616 | KK Eko Sport : KK Umka Džez | |
| | | | | | Datum: 20.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) | Sudije: Enver Melić, Vukašin Tolić Delegat: Dragan Panić |
| | | | |
| | 85617 | KK Barajevo Bambi : KK Gro-Basket | 94 : 56 |
| | | | | | (26:18, 22:11, 20:14, 26:13) | Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3) | Sudije: Miloš Lukić, Aleksa Štrbac Delegat: Mirjana Vesković |
| | | | |
| | 85618 | KK Abba (Barič) : KK Cerak | 56 : 62 |
| | | | | | (7:6, 12:15, 20:17, 17:24) | Datum: 17.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) | Sudije: Vuk Čanak, Luka Miljković Delegat: Jovan Čučuković |
| | | | |
| | KK Astra - slobodna ekipa | | | |
| | 85570 | KK Gro-Basket : KK Abba (Barič) | |
| | | | |
| | 85571 | KK Umka Džez : KK Barajevo Bambi | |
| | | | |
| | 85572 | KK Ras : KK Eko Sport | |
| | | | |
| | ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa | | | |
| | 85610 | KK Eko Sport : ŠKK Zvezdara | |
| | | | |
| | 85611 | KK Barajevo Bambi : KK Ras | |
| | | | |
| | 85612 | KK Abba (Barič) : KK Umka Džez | |
| | | | |
| | 85613 | KK Astra : KK Gro-Basket | |
| | | | |
| | KK Cerak - slobodna ekipa | | | |
| | 85565 | KK Gro-Basket : KK Cerak | |
| | | | |
| | 85566 | KK Umka Džez : KK Astra | |
| | | | |
| | 85567 | KK Ras : KK Abba (Barič) | |
| | | | |
| | 85568 | ŠKK Zvezdara : KK Barajevo Bambi | |
| | | | |
| | KK Eko Sport - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|